Akıncı Super Food Besleyici Karışım

Akıncı Super Food yaşantısında fazla efor sarfeden, enerji harcayan bireyler ve sporcular tarafından tercih edilen bie enerji takviyesidir. Yoğun iş temposu, yorucu bir sosyal hayat enerjinizi tüketirken beslenme düzeninizi de etkileyebilir. Bu aşamada hem kendinizi dinç hissetmek hemde gün içerisinde enerjinizi erken saatlerde kaybetmemek adına Akıncı Super Food ezmesini deneyebilirsiniz. İçeriği sayesinde oldukça sağlıklı ve bitkisel bir karışımdır. Özellikle sporcular için enerji takviyesi olarak kullanılabilecek kaliteli bir üründür.

Akıncı Super Food İçeriği Nedir ?

Akıncı Super Food %100 organik ve doğal bir formüle sahiptir. İçeriğinde ;

  • Propolis
  • Kara Kovan Balı
  • Kuru Üzüm
  • Antep Fıstığı
  • Kestane bulundurur.

Tamamen doğal içeriğiyle her yaş grubu için enerji takviyesi olarak kullanılabilen bir ezmedir.

Propolis ile vitamin ve mineral takviyesi almış olursunuz. Çok eski zamanalrdan beri şifa kaynağı olarak kullanılan propolis Akıncı ezmesinde de bulunarak olumlu etkiler sağlar. Arı kovanının mikrop ve bakterilerden arınmasını sağlayan propolis vücudumuzda da aynı işe yarar. Yaraların iyileşme sürecini hızlandırır. Oldukça zengin bir içeriği olan propolis, hücrelerin yenilenme sürecini hızlandırarak yaraların iyileşmesini kolaylaştırır.

Akıncı Super Food Faydaları

Kansere karşı etkilidir. Düzenli propolis kullanımı, uzun vadeli bir süreçte olası kanser tehlikesini en aza indirger. Zira, C vitamini açısından zengin bir kaynak olan bu madde, kanser hücrelerinin oluşmasına engel olur. Cilt sağlığına iyi gelir. Güçlü bir antioksidan olmasından dolayı, cilt sağlığı üzerinde oldukça iyi etkileri vardır. Cildin yenilenmesini ve diri olmasını sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Güçlü içeriği ile bağışıklık sisteminin düzenli ve sağlıklı olmasını sağlar.

Akıncıda bulunan bir diğer önemli içerikte kara kovan balıdır. Kara kovan balı yetiştirildiği bölgelerde ilaçlık bal olarak da bilinir. Kara kovan balı antiseptik özelliği ile her türlü mikrobu yok edici özelliğe sahiptir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Göz sağlığı için çok önemlidir. Göz enfeksiyonlarını ortadan kaldırdığı kanıtlanmıştır. Grip, boğaz enfeksiyonlarına karşı da koruma sağladığı ve iyileştirici özelliği kanıtlanan faydaları arasındadır. Karakovan balı sağlıklı cilt için de çok önemlidir. Cilde güzellik, saça kuvvet ve canlılık verir. Saç dökülmesini durdurur.

Bunların dışında bir çok farklı yararı bulunur. Mideyi güçlendirir, iştah açar, kuvvetli ve zinde hissetenizi sağlar. Balgam söktürür, öksürüğü keser. Karaciğeri ve göğsü temizler. Metabolizmanın düzgün çalışmasını sağlar. Prostata iyi gelir, sporcular için çok etkili bir enerji kaynağıdır. İdrar söktürücüdür. Cinsel performansı artırır. Kansızlık hastalığını ortadan kaldırır.

Kara kovan balında arılar mumlarını dahi kendileri üretmektedir. Karakovan balı üretimi aşamasında hiçbir şekilde insan müdahalesine maruz kalmaz. Mumlar dahi organik olduğundan süzmeden tüketilir ve bu sayede balın yanı sıra daha fazla polen de yenilmiş olur. Şeker oranı “0” dır. Aminoasit bakımından çok zengindir. Ayrıca yetiştikleri bölgeler açısından da zengin bitki florasından faydalanırlar ve bu sayede elde edilen bal daha şifalı olur.

Bu iki önemli doğal bitki ve içerisindeki diğer bitkilerle enerji verir ve daha dinç hissetmenizi sağlar. Düzensiz beslenmediğiniz dönemlerde gerekli takviyeleri alabilmeniz için tüketilebilir.

Akıncı Superfood Nasıl Kullanılır?

Akıncı Superfood, kutu üzerinde yazan kullanım talimatlarınca yaş, kilo ve kalori ihtiyacına  uygun  olarak kullanılmalıdır. Akıncı Superfood, bir ilaç değildir ve bu sebeple ilaç adı altında satışı yapılmamaktadır. Vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, şeker ve yağları barındıran Akıncı Superfood, formülü sayesinde hızla etkisini gösterir, kasları ve dokuları tamir eder. Bu özelliği ile özellikle spor yapan bireyler için tasarlanan ürün, bitkisel bir takviye edici gıda özelliği taşır.

Akıncı Super Food içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa veya bunun ilgili bilginiz yok ise kullanmadan önce mutlaka test yaptırmalı doktor onayı almalısınız. Gözle görünen herhangi bir yan etki yaşanması ya da vücut olarak kötü hissetmenize sebep olan bir an olursa, derhal doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.