Hibiskür

Hibiskür aslında bit bitki olup içerisinde bulunan antioksidan özelliği sayesinde vücutta ödem ve toksin yer bırakmamaktadır. Hibiskür ürünü içeriğindeki maddeler ve hibiskus bitkisinin özü ile güçlendirilerek sizlere hızlı kilo verimi sağlamaktadır.

Etkileri ise 7 gün sonra görülmektedir ancak düzenli ve doğru kullanım gerekmektedir. Hibiskür ürünü sizlere sağlıklı bir şekilde kilo verdirirken sağlığınıza yan etkiside bulunmamaktadır. Bu sayede sizlerde hızlı bir şekilde kilo verirken sağlığınızdan olmayacaksınız. 

hibiskür

Genellikle bu tür ürünler sizlere kilo verdiri fakat deri sarkmasının önüne geçmemektedir. Fakat hibiskür ürünü sizlere kilo verdirirken deri sarkmasının önüne geçmektedir. Bu ürün kullanımdan itibaren sizlere tokluk hissi verir ve öğünlerinizi azaltır sonra metabolizma hızını artırarak yediğiniz besinlerin hemen yakılmasını sağlamaktadır. Bu ürün depolanmış yağların yakılmasını sağlamaktadır.

Hibiskür ürünü şaseler halinde ve sıvı halde bulunduğu için hibiskür çayı denmektedir. Kullanımdan itibaren karbonhidrat emilimini düşürür, deri altı yağları uyandırır ve cildinizi gençleştirmektedir. Kutusunda 20 adet şase bulunmaktadır ve her şase günlük kullanım şeklindedir. Bu ürünü kullanıcaksanız 30 gün boyunca kullanmanız tavsiye edilmektedir.