Kullanımı

Akıncı Super Food, her yaştan, cinsten ve kilodan insan tarafından kullanılan harika bir besin takviyesidir. Özellikle spor yapan kişiler tarafından kullanılsa da günlük yaşantısı çok hareketli geçen ve sürekli olarak koşuşturma içerisinde olan kişiler tarafından da kullanılır. Bilinmesi gereken en önemli nokta ise bunun bir besin değil, takviye olduğu gerçeğidir.

Kullanımı olarak oldukça basit olan Super Food, kutusundaki kullanma talimatına uyularak tüketilir. Kullanma talimatı içerisinde bulunan:

  • Yaş
  • Kilo
  • Cinsiyet

Gibi faktörde göz ardı edilmeden son derece pratik bir şekilde tüketilmektedir. Kutusunda yazan üretim tarihi ve son kullanma tarihleri göz önüne alındığı zaman oldukça kullanışlı olan bu takviye besin için bilinmesi gereken kritik nokta bunun bir besin veya ilaç olmadığı gerçeğidir. Tedavi edici bir özelliği bulunmayan bu ilacı kullanmak için bir takım maddelere dikkat etmeniz gerekir.

Kullanımında Dikkat Edilecek Noktalar

Besin takviyesi olsa ve %100 organik olarak üretilse de bazı şeylere çok dikkat edilmesi gerekir. Dikkat edilecek noktalar arasında şunlar bulunur.

  • Öncelikli olarak hamile ve emziren kadınların kullanımları için doktor onayı alınması şarttır.
  • Hastalığı olan veya ilaç tedavisi gören kişilerinde doktordan onay alması gerekir.
  • İçerisinde bulunan Antep fıstığı, kestane, propolis, kuru üzüm ve kara kovan balı gibi yiyeceklere alerjiniz var ise bunu araştırmalı ve öyle tüketmelisiniz. Doktor onayı olmadan böyle durumlarda tüketilmemesi gerekir.

Akıncı Super Food, saklanma koşulları itibari ile de oldukça basittir. Güneş ışığı görmeyecek, serin bir yerde ve çocukların ulaşamayacağı noktalarda saklayarak düzenli olarak tüketebilirsiniz. Sağlık sebepleri nedeniyle iyileşmek için kullanılmaz.

Firmamız aracılığı ile kısa sürede bu ürüne erişebilirsiniz. Sitemizde ilgili yerden vereceğiniz siparişler hemen kargo için hazırlanmakta ve gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Tek tık ile yapacağınız alışverişlerde dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini dahi seçebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve doğal olarak üretilen bu ürüne sahip olmak isterseniz eğer tek yapmanız gereken sipariş vermektir. Ürün kısa zaman içerisinde kargo ile evinize kadar gelecektir.